Magazyn WDP – „Ważenie – Dozowanie – Pakowanie”

poniedziałek, Kwiecień 16th, 2012 | Autor:

Czym jest magazyn WDP, pewnie zapytacie? Jest to branżowe czasopismo poświęcone szeroko rozumianej tematyce ważenia, jaką dokonuje się w najróżniejszych procesach. Na kolejnych kartach magazynu znajdziemy najciekawsze informacje, zarówno czysto techniczne, jak i popularnonaukowe, traktujące o najróżniejszych systemach ważąco-dozujących. A wbrew pozorom, taka technologia jest nam bliższa niżby się zdawało, przecież na co dzień mamy do czynienia z przemysłem spożywczym, kosmetycznym, czy też farmaceutycznym. Czego jeszcze dowiemy się z „WDP” ?

Czasopismo jest adresowane przede wszystkich do osób ściśle związanych z branżą. Specjalnie dla nich, na łamach periodyku znalazły się ciekawe porady odnośnie najlepszych metod pakowania i ważenia, które znacznie ułatwiają pracę i wpływają na zwielokrotnienie zysków. Przedsiębiorcy znajdą też najświeższe informacje o imprezach poświęconych swojej branży, targach oraz innych, istotnych wydarzeniach, w których zwyczajnie wypada wziąć udział, aby wyprzedzić konkurencję. Prezentowanego czasopisma nie nabędziemy w zwykłych sklepach, jest ono dostępne jedynie w formie prenumeraty, którą możemy bez problemu zamówić pod adresem:

Wydawnictwo SIGMA-NOT Sp. z o.o.
Zakład Kolportażu

00-950 Warszawa
ul. Bartycka 20, skr. poczt. 1004
tel. 22-840 30 86
tel./fax 22-840 35 89

….bądź poprzez portal internetowy wydawcy. Koszt rocznej prenumeraty to niecałe 40 zł.

Nad wysoką jakością czasopisma stale czuwa specjalnie w tym celu powołana Rada Programowa, więc czytelnik może być całkowicie spokojny o wiarygodność drukowanych w nim słów. Zdradzimy, że w najnowszym, styczniowym numerze czasopisma mogliśmy poczytać między innymi o: wzorcach masy w zachowaniu spójności pomiarowej wag elektronicznych, przewodniku na temat wydajności w przemyśle spożywczym, rozwiązaniach procesowych DriveBenefits firmy SEW-Eurodrive, nowoczesne narzędziach, które usprawniają procesy logistyczne, paletyzatorze wysokopoziomowym, płytowym Ilerpal firmy TMI – gwarantującym wysoką jakość wykonania i wysokie poziom satysfakcji. Poruszono również temat paletyzacji na wysokim poziomie oraz wiele innych, istotnych zagadnień.

Kwartalnik jest szeroko promowany na najróżniejszych specjalistycznych targach, na których można nabyć egzemplarz. Jak zapewniają wydawcy, stanie się on doskonałą podporą dla każdego przedsiębiorcy oraz fachowca zajmującego się organizowaniem transportu oraz związanym z nim zwykle pakowaniem, dozowaniem i ważeniem. Poszczególne artykuły, jakie można odnaleźć w każdym kolejnym numerze „WDP” przedstawiają się imponująco – zwykle wychodzą spod pióra profesorów, doktorów i innych, godnych zaufania osobistości. Czasopismo ukazuje się drukiem nieprzerwanie już od 2006 roku, można pokusić się o stwierdzenie, że obecnie stało się już podstawowym i najbardziej rzetelnym źródłem informacji dla każdego, kto w profesjonalny sposób zajmuje się handlem. Co więcej, periodyk z każdym kolejnym kwartałem zyskuje sobie nowych, wiernych czytelników – może staniesz się jednym z nich?

Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych profesjonalnym i bezpiecznym pakowaniem oraz dokładnym ważeniem swoich produktów zapraszamy do zaznajomienia się z poradami prezentowanymi przez kwartalnik „Ważenie – Dozowanie – Pakowanie”, pamiętajcie, najnowszy numer już niebawem!

 

 

Kategoria: Ogólne
Sie Können alle Narichten über RSS 2.0 verfolgen. Du kannst eine Antwort hinterlassen, oder trackback von deiner Seite verwenden.
Odpowiedz